Doprava ZDARMA

od 1.500,- Kč

Exkluzivní oleje nejen do kuchyně

Exkluzivní zastudena lisované olejeOleje Ormánságu

Kvalitní půda v okolí řeky Drávy přispívá oblasti Ormánság k pěstování vhodných plodin, z nichž je možné vyrábět zastudena lisované oleje, které nabízejí našemu organismu mnoho vitamínů, minerálů a dalších látek, bez nichž není tělo schopné pracovat na 100 %.

 

Lisování olejů

Ormánságské oleje jsou lisovány zastudena, tudíž se jejich výrobou ze semínek neztrácí žádné významné látky jako jsou vitamíny a minerály. Firma, od které vám oleje nabízíme, si zakládá na přírodě, tudíž ve svých recepturách nevyužívají žádné chemikálie ani konzervanty. Když ochutnáte tento olej cítíte čistou chuť onoho produktu, se všemi svými kvalitami.

 

Zdraví a krása

Výhodou těchto olejů není pouze dochucování pokrmů, ale zároveň jejich používáním přispíváte svému zdraví. Jak zde již bylo zmíněno, oleje obsahují mnoho vitamínů a minerálů, které pomáhají našemu zdraví a přispívají tak naší vnitřní pohodě.

slunečnicový olej s česnekemOleje lze používat jak zevně, tak vnitřně. V závislosti na svém složení mohou ovlivňovat krevní tlak, cholesterol, průchodnost cév a funkci prostaty. Vnější využití ovlivňuje hebkost a pružnost pokožky, čímž nám napomáhá v boji proti vráskám a suché kůži.olej ze semínek z hroznového vínaslunečnicový olej s chilli

 

Využití v kuchyni

Oleje je možné používat při přípravě salátů a nezáleží na tom, zdali se jedná o zeleninové či těstovinové. Ochutit jimi lze i nejrůznější polévky (doporučujeme jimi zakápnout například krémové polévky, které tím dostanou nový šmrnc), anebo se hodí i při přípravě masitých pokrmů. Fantazii se meze nekladou a u těchto olejů bychom se experimentům v kuchyni rozhodně nebránili.

Zpět do obchodu