Seznamte se s firmou Merian Foods

merianPředstavujeme vám Merian Foods Élelmiszeripari Kft., která se stala naším nejnovějším obchodním partnerem. Díky této firmě se nám naskytla možnost i sem, na Český trh, dovážet vybrané speciality jako jsou husí a kachní Foie gras, paštiky a mnoho dalšího.

Kdo je Merian Foods?

Merian Foods je jedním z hlavních firem v Maďarsku, která se zabývá výrobou drůbežích produktů. Mezi tyto produkty patří vídeňské a boloňské párky, šunky, chlazené maso a konzervované potraviny, speciálně husí Foie gras a kachní Foie gras.

První haly pro výrobu konzervovaných jídel nechala firma postavit již v roce 1968. V roce 1982 se stala první maďarskou firmou, která na tamní trh začala dodávat drůbeží Vídeňské párky. Od té doby pokračovala ve svém rozvoji a nyní se může se svými produkty z kachních a husích jater pyšnit po celém světě. V obchodech je můžete vidět ve více 30 zemích.

 

 

Drůbeží speciality, na které se můžete těšit

Produkty značky REX CIBORUMrexciborum

REX CIBORUM „Král jídel – Jídlo Králů“ toto latinské přísloví se stalo inspirací pro název značky pro vysoce kvalitní produkty. Protože je to právě specialita a exkluzivní delikatesa, která je nabízená kupujícím pod tímto označením.

REX CIBORUM Plátky marinovaných, uzených husích prsouRex Ciborum - Marinovaná husí prsa

Husí prsa marinovaná ve výhradně přírodním koření, vyuzená na bukovém dřevě, následně nechána vyzrát a nakrájená na tenké plátky, jež budou lahodit vašim chuťovým buňkám s každým soustem, které do úst vložíte. Tato delikatesa se hodí do přípravy studené kuchyně a do nejrůznějších salátů.

orsiProdukty značky ORSI

Tato značka původně začínala s produkcí vídeňský párků, nyní na trh dodávají kromě párků například i šunky, sádla a paštiky. Do podvědomí produkty tohoto označení pronikli především pro svou kvalitu a vynikající chuť, která se stala součástí každodenního rodinného stolování.

ORSI Kachní paštika 100 g

Orsi Kachní paštika ve 100 gramovém balení je drůbeží paštika složená hlavně z kachních a kuřecích jater. Játrová paštika je svou strukturou jemná, až krémová, a velmi příznačnou chuť, která zapříčiní, že jedno balení vám nebude stačit.Orsi kachní játrová pomazánka

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení