Doprava ZDARMA

od 1.500,- Kč

Seznamte se s firmou Merian Foods

merianPředstavujeme vám Merian Foods Élelmiszeripari Kft., která se stala naším nejnovějším obchodním partnerem. Díky této firmě se nám naskytla možnost i sem, na Český trh, dovážet vybrané speciality jako jsou husí a kachní Foie gras, paštiky a mnoho dalšího.

Kdo je Merian Foods?

Merian Foods je jedním z hlavních firem v Maďarsku, která se zabývá výrobou drůbežích produktů. Mezi tyto produkty patří vídeňské a boloňské párky, šunky, chlazené maso a konzervované potraviny, speciálně husí Foie gras a kachní Foie gras.

První haly pro výrobu konzervovaných jídel nechala firma postavit již v roce 1968. V roce 1982 se stala první maďarskou firmou, která na tamní trh začala dodávat drůbeží Vídeňské párky. Od té doby pokračovala ve svém rozvoji a nyní se může se svými produkty z kachních a husích jater pyšnit po celém světě. V obchodech je můžete vidět ve více 30 zemích.

 

 

Drůbeží speciality, na které se můžete těšit

Produkty značky REX CIBORUMrexciborum

REX CIBORUM „Král jídel – Jídlo Králů“ toto latinské přísloví se stalo inspirací pro název značky pro vysoce kvalitní produkty. Protože je to právě specialita a exkluzivní delikatesa, která je nabízená kupujícím pod tímto označením.

REX CIBORUM Plátky marinovaných, uzených husích prsouRex Ciborum - Marinovaná husí prsa

Husí prsa marinovaná ve výhradně přírodním koření, vyuzená na bukovém dřevě, následně nechána vyzrát a nakrájená na tenké plátky, jež budou lahodit vašim chuťovým buňkám s každým soustem, které do úst vložíte. Tato delikatesa se hodí do přípravy studené kuchyně a do nejrůznějších salátů.

orsiProdukty značky ORSI

Tato značka původně začínala s produkcí vídeňský párků, nyní na trh dodávají kromě párků například i šunky, sádla a paštiky. Do podvědomí produkty tohoto označení pronikli především pro svou kvalitu a vynikající chuť, která se stala součástí každodenního rodinného stolování.

ORSI Kachní paštika 100 g

Orsi Kachní paštika ve 100 gramovém balení je drůbeží paštika složená hlavně z kachních a kuřecích jater. Játrová paštika je svou strukturou jemná, až krémová, a velmi příznačnou chuť, která zapříčiní, že jedno balení vám nebude stačit.Orsi kachní játrová pomazánka

Zpět do obchodu