Venison Gusto, firma, která je známkou exkluzivity

Venison GustoVenison Gusto je maďarská firma, která se specializuje na výrobu uzenin z masa z jelena, vodního buvola a stepního skotu.

Proč Venison Gusto?

Venison Gusto se stará o tu nejlepší možnou kvalitu. Produkty jsou bez lepku, umělých zvýrazňovačů chuti a umělých barviv a díky volnému chovu se snaží být tato společnost také šetrná k přírodě. Zvěřina má pro nás přínos i v ohledu zdraví, neboť jejich maso má jiné složení, mají více proteinu a méně cholesterolu než chovaná domácí zvířata.

„Každé sousto v sobě skrývá luxus, který stojí za to objevit.“

Zvěřina z volného rančeVenison gusto 100% jelení paprikový salám

Zvířata, která jsou lovena, jsou součástí přírody. Jejich volný chov v národním parku umožňuje, že jejich potrava se skládá z trávy, listů, keřů, bobulí a jiné vegetace, tudíž by se dalo říci, že jsou tato zvířata BIO. Do zvířat se nedostávají žádné umělé látky, jako jsou antibiotika a hormony. Jejich přirozená strava dodává jejich tělu rovnovážnou výživu, která je pro jejich organismus přirozenější než modifikované krmivo.

Tento způsob chovu a lovu také reguluje počet zvěře, čímž je zajištěno jak zachování zvěře, tak získání nejkvalitnějšího zvěřinového masa.

 „Venison Gusto nejsou krvavá jatka, kde zvířata čekají v malých klecích na porážku. Venison Gusto je společnost, která miluje krásy přírody a přijímá její dary s pokorou a rozumem.“

Venison gusto 100% salám z vodního buvolaTradice a trend

Tým vysoce kvalifikovaných řezníků a výživových odborníků vyrábí produkty v menších várkách hned po marinování a uzení pro vytvoření té nejlepší možné chuti. Veškeré tyto produkty jsou ručně dělané z pečlivě vybraných ingrediencí.

Salámy a klobásy, které společnost Venison Gusto nabízí jsou poctivě uzeny na bukovém dřevě, který uzeninám dodává své osobité kouzlo.

Díky moderním technologiím a tradičním maďarským receptům, tak máme možnost dopřát si ty nejvybranější zvěřinové delikatesy, které jsou ceněné po celém světě.

„Venison Gusto Vám přinese gurmánský požitek na světové úrovni s kouzlem tradičního Maďarska ve svém jádru.“

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení