Doprava ZDARMA od 1.500,- Kč

Venison Gusto, firma, která je známkou exkluzivity

Venison GustoVenison Gusto je maďarská firma, která se specializuje na výrobu uzenin z masa z jelena, vodního buvola a stepního skotu.

Proč Venison Gusto?

Venison Gusto se stará o tu nejlepší možnou kvalitu. Produkty jsou bez lepku, umělých zvýrazňovačů chuti a umělých barviv a díky volnému chovu se snaží být tato společnost také šetrná k přírodě. Zvěřina má pro nás přínos i v ohledu zdraví, neboť jejich maso má jiné složení, mají více proteinu a méně cholesterolu než chovaná domácí zvířata.

„Každé sousto v sobě skrývá luxus, který stojí za to objevit.“

Zvěřina z volného rančeVenison gusto 100% jelení paprikový salám

Zvířata, která jsou lovena, jsou součástí přírody. Jejich volný chov v národním parku umožňuje, že jejich potrava se skládá z trávy, listů, keřů, bobulí a jiné vegetace, tudíž by se dalo říci, že jsou tato zvířata BIO. Do zvířat se nedostávají žádné umělé látky, jako jsou antibiotika a hormony. Jejich přirozená strava dodává jejich tělu rovnovážnou výživu, která je pro jejich organismus přirozenější než modifikované krmivo.

Tento způsob chovu a lovu také reguluje počet zvěře, čímž je zajištěno jak zachování zvěře, tak získání nejkvalitnějšího zvěřinového masa.

 „Venison Gusto nejsou krvavá jatka, kde zvířata čekají v malých klecích na porážku. Venison Gusto je společnost, která miluje krásy přírody a přijímá její dary s pokorou a rozumem.“

Venison gusto 100% salám z vodního buvolaTradice a trend

Tým vysoce kvalifikovaných řezníků a výživových odborníků vyrábí produkty v menších várkách hned po marinování a uzení pro vytvoření té nejlepší možné chuti. Veškeré tyto produkty jsou ručně dělané z pečlivě vybraných ingrediencí.

Salámy a klobásy, které společnost Venison Gusto nabízí jsou poctivě uzeny na bukovém dřevě, který uzeninám dodává své osobité kouzlo.

Díky moderním technologiím a tradičním maďarským receptům, tak máme možnost dopřát si ty nejvybranější zvěřinové delikatesy, které jsou ceněné po celém světě.

„Venison Gusto Vám přinese gurmánský požitek na světové úrovni s kouzlem tradičního Maďarska ve svém jádru.“

Zpět do obchodu