Doprava ZDARMA od 1500,- Kč

bližší informace k dopravě naleznete ZDE

Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 102

Kde prodejnu Hungaro Delikates v Ústí nad Orlicí najdete?

V Ústí nad Orlicí máme naši nejstarší prodejnu. První prodejna byla otevřená v České Třebové a hned po ní přišlo Ústí nad Orlicí. Ačkoliv jsme se v rámci města již párkrát stěhovali, zůstáváme mu věrní.

Jsme rádi, že můžeme nabízet naše speciality nejen ve velkých městech. Delikatesy pečlivě vybíráme, abychom přinesli něco nového. Kromě maďarských delikates a slovenských sýrů u nás v Ústí nad Orlicí nově naleznete i sekci pivotéky, kde si můžete vybrat z nejrůznějších speciálů menších pivovarů v České republice.

Jak se k nám dostanete?

Prodejnu máme kousek od autobusového nádraží, odkud k nám dojte pěšky během pár minut. Buď se můžete vydat přes náměstí a nebo kolem staré Perly a Hernychovy vily.

Jak máme otevřeno?

Na adrese T. G. Masaryka 102, Ústí nad Orlicí máme otevřeno:

Po 9.00 - 17.00
Út 9.00 - 17.00
St 9.00 - 17.00
Čt 9.00 - 17.00
9.00 - 17.00
So 9.00 - 11.00
Ne zavřeno

 

Proč navštívit právě tuto pobočku Hungaro Delikates?

V Hungaro Delikates si zakládáme na kvalitě a exkluzivitě. Každou specialitu, kterou zařadíme do našeho sortimentu, pečlivě vybíráme. 

Prodavačky jsou proškoleny, aby dobře znaly delikatesy, které prodávají. Poradí vám jak při výběru uzenin, tak i v oblasti vína. Na prodejně vás čeká příjemná atmosféra a osobní přístup. Pyšníme se nejen originálním sortimentem, ale také originálními dárkovými balíčky, obloženými tácy a kyticemi ze sýrů a uzenin.

Máte nějaký dotaz? 

Můžete zavolat přímo na tuto prodejnu. Dovoláte se sem vždy v otevírací době a to na čísle +420 776 366 522. 

 

Zpět do obchodu