Doprava ZDARMA od 1500,- Kč

bližší informace k dopravě naleznete ZDE

Sladké a slané pochutiny značky Detki

Detki Keksz Édesipari Kft. je významnou firmou, zabývající se výrobou sladkých a slaných pochutin, na maďarském trhu. 

čajové pečivo bez cukru, kakaovéDíky spojení tradičních receptur, profesionálních zkušeností a inovativních postupů, je schopná společnost Detki dodávat tuny sušenek do tisíce domácností ročně.

Velkou výhodou firmy je její obsáhlost produktů. V široké nabídce sortimentu můžete nalézt sladké sušenky i slané bramborové lupínky a krekry.

 

Čajové pečivo Detki

Čajové pečivo od značky Detki nabízíme v našich prodejnách ve světlé či kakaové variantě. Tyto sušenky jsou bez přidaného cukru, cukr je nahrazen jinými sladidly, tudíž si je mohou dopřát i diabetici.

 

Pečené bramborové lupínky, šunkovéPečené bramborové lupínky

Mnoho z nás si dopřeje sem tam nějaké ty nezdravé slané křupavé dobroty (například večer při koukání na film). Mnoho firem se snaží nacházet nejrůznější zdravější varianty slaných pochutin. Ani firma Detki nezaostává a nabízí na trhu pečené bramborové lupínky.

V čem se tyto lupínky liší od běžných chipsů? Jak již název napovídá, v tomto případě se nejedná o mastné smažené brambůrky, ale o jejich méně tučnou variantu. V těchto pochoutkách, které jsou pečené v troubě, je o 30 % méně tuku než v běžných podobných produktech tohoto typu. Další výhodu, kterou můžeme vyzdvihnout je, že tyto lupínky neobsahují lepek.

 

Pro dětiSýrové krekry pro děti

Snad každé dítě rádo mlsá. A čím veselejší a hravější pochoutky jim nabídnete, tím spokojenější budou. I my vám nabízíme varianty krekrů přímo pro vaše děti. Slaná zvířátka s příchutí sýru udělají parádu na každé dětské oslavě nebo zpestří odpolední svačinku.

Zpět do obchodu