Doprava ZDARMA od 1.500,- Kč

Platí pouze pro koncové zákazníky. Bližší informace k dopravě naleznete ZDE

Éj Cuvée 0,75 l

Éj Cuvée je plné červené víno s výrazným charakterem, tmavě ovocným profilem a jemně kořeněnou hloubkou. Elegantní volba pro večerní degustace a výjimečné chvíle.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: V330
162 Kč / ks 133,88 Kč bez DPH 216 Kč / 1 l
Éj Cuvée 0,75 l

Éj Cuvée představuje plné červené víno s osobitým charakterem a výraznou strukturou. Každá degustace odhaluje jeho hloubku, komplexnost a harmonický projev.

Ve vůni dominují tóny zralého tmavého ovoce – ostružin, černých višní a švestek – doplněné jemnými kořeněnými akcenty, které vínu dodávají tajemnou a sofistikovanou dimenzi. Aromatika je intenzivní, ale vyvážená.

V chuti je víno plné, komplexní a harmonické. Tmavé ovocné tóny se prolínají s jemnou kořenitostí a dobře integrovanou strukturou. Dlouhý a elegantní závěr zůstává v ústech stejně příjemně jako vzpomínky na večer strávený ve společnosti přátel.

Éj Cuvée je ideální společník pro večerní posezení, slavnostní chvíle nebo degustace, kdy chcete vychutnat eleganci tmavých ovocných tónů a jemně kořeněné nuance.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vína
Doporučujeme k: hovězí, skopové, zvěřina, vepřové
Druh: červené
Oblast: Villány
Odrůda: cuvée
Typ: suché
Vinařství: Csányi Pincészet
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Výpis hodnocení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Egri bikavér - červené cuvée
253,72 Kč bez DPH
307 Kč

Egri Bikavér je středně plné suché červené víno z oblasti Eger s rubínovou barvou a komplexním...

Kód: V112
Chateau Kékfrankos (Frankovka)
333,88 Kč bez DPH
404 Kč

Chateau Teleki Kékfrankos je suché červené víno chráněného původu z Villányu s výrazným ovocným...

Kód: V331

Vstupujete do sekce s alkoholem.

Bylo Vám již 18 let?