Doprava ZDARMA od 1500,- Kč

bližší informace k dopravě naleznete ZDE

Guláškošt v Holicích

Hungaro Delikates guláškoštPo dlouhé covidové pauze jsme se opět sešli všichni na tradičním holickém Guláškoštu, které každoročně pořádá Kultura pro město.

Letos se zúčastnilo 5 týmů ve vaření kotlíkového guláše, Hoši S Ko(t)líkem, Knajpa Hlinsko, Laviny Holice, Důláci a Stavitelství Kašpar, kteří nakonec vyhráli první místo v obou kategoriích (odborná porota i laická veřejnost). A i když to byl nejmenší počet přihlášených týmů, které tato akce zažila, chutě gulášů byly opravdu různorodé.

Kromě degustace kotlíkových gulášů zde byl i velmi pestrý doprovodný program, a to jak pro děti, tak dospělé. Pro děti zde byl připraven skákací hrad, velké deskové hry, chůdy, stánek se sladkostmi a mnoho dalšího. Dospělí naopak mohli zavítat ke stánku s grilovanými klobáskami, vínem, pivečkem anebo do našeho stánku s maďarskými delikatesami. Zároveň jste se mohli zúčastnit soutěže v pojídání pálivých papriček anebo v pivní štafetě. Nesmíme zapomenout ani na moderátory, kteří prováděli celým děním, takže se nemohlo stát, že by vám něco uniklo.Guláškošt 2022 Holice

A ani živá hudba nechyběla. Tři kapely a jedna sólo zpěvačka, které se postupně vystřídaly na pódiu, dodaly celému dni třešničku na dortu a tu správnou pohodovou atmosféru.

Na závěr oficiálního programu bylo vyhlášení prvního, druhého a třetího místa, a to v kategorii, kde hodnotila odborná porota, a v kategorii, kde promluvil hlas široké veřejnosti. Pro každý zúčastněný tým byla připravena menší pozornost a na výherce čekaly hodnotné ceny. Po vyhlášení výherců začala volná zábava, kde si každý mohl pořádně zatrsat.

Ačkoliv ráno vypadalo počasí dosti rozpačitě a spadlo i několik kapek, odpoledne se vše vyjasnilo a žádný déšť či vítr nám zábavu nezkazil.

 

 

 

Zpět do obchodu