Doprava ZDARMA od 1500,- Kč

bližší informace k dopravě naleznete ZDE

Tipy na vánoční dárečky

Někteří shánějí dárky na poslední chvíli, jiní vše plánují s předstihem.IMG_20221010_163918404

Já patřím do té druhé skupiny a po vhodných dárkách pokukuji již od září. Z části za to může nárůst práce, které nám přibude již v říjnu, kdy začínáme chystat dárkové balíčky nejen pro naše zákazníky, ale i pro firmy, jejich obchodní partnery a zaměstnance. Z tohoto důvodu jsem si říkala, že by se i vám mohlo hodit pár tipů na dárečky, kterými mezi svými blízkými zabodujete.

 

Dárkové poukazy

V dnešní době, kdy je tolik možností, je pro mnoho z nás téměř nemožné se trefit někomu do vkusu. Skvělou a jednoduchou variantou dárku se nabízejí dárkové poukazy, které lze využít na pobyty, produkty i zážitky.

I u nás nabízíme dárkové poukazy na naše delikatesy a to ve formě, papírové, které můžete uplatnit na našich prodejnách, a nebo ve formě elektronické, ty jsou pouze pro eshopové využití.

Dárkové poukazy nabízíme v hodnotách 300,-, 500,- a 1000,- Kč a obdarovaný si může vybrat cokoliv z našeho sortimentu

IMG_20221101_102616732 

Dárkové balíčky

Na všech našich prodejnách nabízíme i možnost zabalení dárkových balíčků

Zákazník si buď vybere konkrétní produkty a nebo nám odpoví na pár jednoduchý otázek (cenovou hodnotu a pro koho je balíček určený) a my, na základě informací, vybereme delikatesy. Dárkové balíčky vždy děláme na míru a každý je originál. Zakomponováváme do nich i přírodniny (dřevitou vlnu, šišky, větvičky), které obohatí celý vzhled. Balíček je balen do celofánu a ovázán stuhou.

Pokud byste měli zájem o námi zabalený balíček, ale naše kamenné prodejny pro vás nejsou dostupné, budeme rádi, když nás budete kontaktovat přes email eshop@madarske-delikatesy.cz a zkusíme najít řešení, jak vám dárkový balíček doručit (či navrhneme jinou alternativu).

 

Prohlédnout galerii dárkových balíčků ZDEIMG_20221101_103014570

 

Dárkové tašky a dárkový sortiment

Jako další z možností nabízíme i spoustu dárkově zabalených delikates. Nakládané sýry či zelenina ve skle, husí játrové teriny, pralinky s alkoholem, balená uzenina či dárková paprika v plátýnku či plechové krabičce. K tomu vám navíc můžeme nabídnout i naši papírovou dárkovou tašku.

IMG_20221101_103442549 

Poradíme se vším

Ať už na prodejnách či online (email eshop@madarske-delikatesy.cz, Facebook) vám rádi poradíme s výběrem toho "pravého ořechového" pro vás.

Nezáleží pro koho sháníte dárek. Výběr máme opravdu široký a jsme zvyklí balit dárkové balíčky pro každého. Vybereme delikatesy pro vegetariány, diabetiky či pro lidi s intolerancí na lepek, laktózu. Tak se nebojte nás zeptat.

 

 

 

 

 

Zpět do obchodu