Doprava ZDARMA od 1500,- Kč

bližší informace k dopravě naleznete ZDE

Valentýnské tipy na romantický večer

 

Sháníte vhodný dárek pro své milované?

Připravili jsme pro vás inspirativní článek plný nápadů!

 

Egri Bikavér superiorKe svátku zamilovaných bezpochyby patří romantická atmosféra. Sklenka dobrého, kvalitního vína dokáže uvolnit atmosféru a zároveň navnadit chuťové buňky. Pokud jste milovníky těžších červených vín s plnou a bohatou chutí, doporučujeme vám víno Várvedö nebo Egri Bikavér (popřípadě Egri Bikavér superior). Jedná se o vína z vinařství Tótha Ference z Egerské oblasti. Ze stejného vinařství můžeme doporučit i jemnější vína, například Kadarku, červené víno s ovocným nádechem.

Pokud jste příznivcem bílých, sladkých vín, vyzkoušejte tokajská putnová vína. Putnová vína jsou velmi sladká, vyráběná z vybraných hroznů.

 

K červeným vínům doporučujeme jelení klobásu (nepálivou či pikantní) s výraznou, lahodnou chutí. Uzeninový talíř můžete obohatit o uzenou kýtu či krkovici, zde záleží, zdali jste příznivcem libového či mírně prorostlého masa.uzená krkovice Kýta i krkovice nejsou předvařené, ale pouze nasolené a pečlivě vyuzené. Dokud je maso zabalené, zachovává si svou šťavnatost. Po rozbalení se uzené chová jako sušené maso a postupně vysychá.

 

husí játrová terinaK bílému vínu doporučujeme sýrový talíř, doplněný ovocem a krekry. Na bagetky můžete natřít husí játrovou terinu, která má jemnou strukturu a lahodnou, játrovou chuť.

A jako korunku celému večeru můžete své partnerce či partnerovi nabídnout krabičku čokoládových pralinek, plněných ovocnou pálenkou, které se přímo rozplývají na jazyku.

 

 

 

 

 

 

 

Přejeme krásný večer plný lásky.

Zpět do obchodu